APARTMENT PARAMARIN

BRAČ - POSTIRA

Cítiť mora!

HOME  HR    ENG    GER    IT    CZ    SK    SLO   HU   PL   FR

Postira je pokojná rybárska dedinka, vzdialená od hluku a davov ľudí, zvlášť vhodná pre tých, ktorí túžia po odpočinku a relaxácii spojenej s bio produktmi domácej kuchyne a vynikajúcim miestnym vínom.

Apartmán Paramarin je novozrekonštruovaný apartmán nachádzajúci sa v 200-ročnom dome na riviére v centre obce.

Vďaka jedinečnej polohe domu máte pocit, akoby ste stáli na kapitánskom mostíku lode, pretože priamo pod vami – napravo i naľavo – je more. Započúvajte sa do šumu vĺn a naplno si vychutnajte vôňu mora! Ráno, priamo pred domom, si môžete kúpiť čerstvé ryby od miestnych rybárov…

Apartmán bol vytvorený v roku 2008, jeho obytná plocha je 50m2. Skladá sa z obývacej izby s jedálenskou časťou, dvoch spální, kuchyne, kúpelne a chodby. V obývačke sa nachádza trojmiestna pohovka, ktorú je v prípade potreby možné rozložením zmeniť na kvalitnú posteľ s pružinovými matracmi pre dve osoby. Vo väčšej spálni je manželská posteľ, v menšej poschodová posteľ s možnosťou vysunutia jednej prístelky. Apartmán poskytuje komfortné ubytovanie pre 4 osoby, no v prípade potreby poskytne rovnaké pohodlie až pre 7 osôb. Vybavenie apartmánu zahŕňa klimatizáciu, satelitnú TV, rádio/CD/MP3/kazetový prehrávač, chladničku s mrazničkou, mikrovlnku, umývačku riadu, práčku, fén, kompletné kuchynské vybavenie… Charakteristickou črtou apartmánu je veľká terasa (cca 10m2) s markízou, nachádzajúca sa priamo nad morom. Mnohí ju považujú za najkrajšiu v obci a ani na celom Jadrane pravdepodobne nenájdete takúto polohou jedinečnú terasu.

Parkovať je možné na verejnom parkovisku vzdialenom asi 100m od apartmánu, parkovanie je pre našich hostí bezplatné. Premávka vozidiel po promenádnej ceste pod apartmánom je povolená len v ranných hodinách – medzi 7.00-9.00. V blízkosti apartmánu sú viaceré kaviarne, reštaurácie, obchodíky so suvenírmi, supermarket aj pošta. Zaplávať si môžete priamo v obci alebo využiť niektorú z pláží na okraji obce alebo aj mimo nej. Všetky okolité kamienkové pláže sú vďaka pozvoľnému zostupu do mora vhodné pre deti. Pre malé deti je určite najväčším lákadlom neďaleká piesková pláž Lovrećina s ďaleko siahajúcou priezračne čistou plytkou vodou, ktorú skutočne ocenia najmä rodičia najmenších detí.

Kontaktný telefón: pevná linka +385-(0)21-543-630;    fax: +385-(0)21-543-632

Mobil: +385-(0)91-1-543-630; +385-(0)98-667-990

e-mail: jakov.kostic@inet.hr

Odkazy:

www.apropos.hr

POSTIRA APARTMENTS

www.otok-brac.info

www.brac-online.com

www.bracinfo.com

www.islandbrac.com