APARTAMENT PARAMARIN

BRAČ - POSTIRA

Zapraszamy do morza!

HOME  HR    ENG    GER    IT    CZ    SK    SLO   HU   PL   FR

Postira jest ciche wioski rybackiej, z dala od hałasu i tłumów, które jest szczególnie zalecane dla osób pragnie odpoczynku i relaksu z żywności ekologicznej w lokalnej kuchni i doskonałych miejscowych win.

 Mieszkanie Paramarin, jest nowy apartament, usytuowany w dwieście lat stary dom w centrum wsi.

Ze względu na wyjątkową pozycję w domu, masz poczucie, że jesteś na polecenie most na statku, ponieważ morze jest na lewo i na prawo. Czuje hałasu fal i zapach morza. W rano, zaraz naprzeciwko domu kupować żywych ryb od rybaków ...

 

W mieszkaniu został zbudowany w roku 2008. rok. Mieszkanie jest wielkości 50 m2. Składa się z salonu z jadalnią, dwa pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz. W salonie znajduje się trzech miejsc, które są, jeśli to konieczne, łatwo się do jakości łóżko dla dwóch osób z materaca z wiosny. W większym pokoju znajduje się podwójne łóżko oraz w mniejszych łóżko na podłodze. Nocleg na podłodze i ma dodatkowe łóżko, które mogą być wykorzystane zgodnie z potrzebami. Apartament jest przewidywane na komfortowe zakwaterowanie dla 4 osób, oraz w razie potrzeby może pomieścić do 7 osób. Apartament wyposażony jest w klimatyzację, telewizor, odtwarzacz radio/cd/mp3/cassette, lodówka, kuchenka mikrofalowa, pralka, zmywarka do naczyń, suszarka do włosów, kompletne wyposażenie kuchni ... Charakterystyczną cechą mieszkania daje duży taras (ok. 10 m2) z sunblind, który znajduje się bezpośrednio nad morzem. Wielu uważa, że taras jest do najpiękniejszych w wiosce, i prawdopodobnie jest rzadko znaleźć podobne (w odniesieniu do stanowiska) w całym Adriatyku.

Na parkingu jest używany publicznego parkingu, który jest o sto metrów. Parking jest bezpłatny dla naszych Gości. Ruchu samochodów osobowych jest dopuszczalne tylko w godzinach porannych od 7 do 9 godzin. Close to mieszkanie znajduje się wiele kawiarni, restauracji, supermarkecie, poczta, różnych sklepów, itp. Można popływać we wsi, lub skorzystać z jednej z plaż dobrze przechowywane na skraju wsi lub poza nią. Niedaleko znajduje się słynny plaży  Lovrećina.

  

Telefon kontaktowy: stała  +385-(0)21-543-630;    fax: +385-(0)21-543-632

Telefon komórkowy: +385-(0)91-1-543-630; +385-(0)98-667-990

e-mail: jakov.kostic@inet.hr

Linki:

www.apropos.hr

POSTIRA APARTMENTS

www.otok-brac.info

www.brac-online.com

www.bracinfo.com

www.islandbrac.com