APARTMÁN PARAMARIN

BRAČ - POSTIRA

Neváhejte moře!

HOME  HR    ENG    GER    IT    CZ    SK    SLO   HU   PL   FR

Postira je klidná rybářská vesnice, daleko od hluku a davů lidí, obzvláště vhodná pro lidi, kteří chtějí odpočinek a relaxaci spojenou s bio potravinami místní kuchyně a vynikajícím místním vínem.

Apartmán Paramarin je nový apartmán nacházející se ve dvěstě let starém domě v centru obce.

Vzhledem k jedinečnému postavení domu máte pocit, že jste na kapitánském můstku na lodi, protože vlevo i vpravo je moře. Zaposlouchejte se do zvuku vln a vychutnejte si vůni moře! Ráno, těsně před domem, si můžete koupit živé ryby od rybářů...

 

Apartmán byl zrekonstruován v roce 2008. Obytná plocha je 50 m2. Skládá se z obývacího pokoje s jídelnou, dvou ložnic, kuchyně, koupelny a chodby. V obývacím pokoji se nachází třímístní sedačka, kterou, je-li třeba, možno snadno změnit na kvalitní postel s pružinovými matraci pro dvě osoby. Ve větší ložnici je manželská postel, v menší patrová postel s možností vysunutí jedné přístelky. Apartmán poskytuje komfortní ubytování pro 4 osoby, no stejně pohodlně může ubytovat až 7 osob. Apartmán je vybaven klimatizací, satelitní TV, rádio/cd/mp3/kazetovým přehrávačem, ledničkou s mrazákem, mikrovlnou troubou, pračkou, myčkou, fénem, kompletním kuchyňským vybavením ... Charakteristickým rysem apartmánu je velká terasa (cca 10 m2) s markízou, která se nachází přímo nad mořem. Mnozí se domnívají, že terasa je nejkrásnější v obci, a pravděpodobně ani na celém Jadranu nenajdete podobnou (vzhledem na její postavení).

Na parkování se používá veřejné parkoviště, které je vzdálené asi sto metrů. Parkování je pro naše hosty zdarma. Provoz vozidel na promenádní cestě přímo pod apartmánem je povolen pouze v dopoledních hodinách - od 7 do 9 hodin. V blízkosti apartmánu je několik kaváren, restaurací, supermarket, pošta, různé obchody, atd. Můžete si zaplavat v obci, nebo využít některou z pláží na její okraji nebo mimo samotnou obec. Všechny okolité kamínkové pláže jsou díky pozvolnému zestupu do moře vhodné pro děti. Pro malé děti je určite velikým lákadlem nedaleká písková pláž  Lovrećina  s daleko sahající průzračne čistou plytkou vodou, kterou skutečne ocení zejména rodiče nejmenších dětí.                                  

 

Kontaktní telefon: Pevná  +385-(0)21-543-630;    fax: +385-(0)21-543-632

Mobil: +385-(0)91-1-543-630; +385-(0)98-667-990

e-mail: jakov.kostic@inet.hr

Odkazy:

www.apropos.hr

POSTIRA APARTMENTS

www.otok-brac.info

www.brac-online.com

www.bracinfo.com

www.islandbrac.com